13 éves modell állások tizenéveseknek

13 Year Old Modeling Jobs 1521114

Tudja Meg Az Angyal Számát

Így kezdhetsz el egy 13 éves modellkarriert. Soha nem könnyű tininek lenni. Nehéz lehet kielégíteni igényeit, ha kevesebb az anyagi szabadsága. Tekintettel arra, hogy a zsebpénze valószínűleg jóval kevesebb, mint amire vágyik, ésszerű lehet munkát keresni.

Tudományos referencialevél (1)

A modellkedés a tinédzserek egyik legteljesebb élettel teli karrierje. Ha rajong a kifutóért, vagy egyszerűen csak szereti, ha jól néz ki, akkor ez az ideális karrier lehet az Ön számára.

13 éves modellmunkák

Lehetek modell 13 évesen?

13 évesen divatmodellnek lenni egészen más, mint felnőttként. A tizenhárom éves fiúk és lányok kiskorúnak minősülnek a munkahelyen, ezért szülői vagy gyámi engedélyre van szükségük a munkához.

fekete és sárga pillangó szimbolikája

Bár a divatmodellezés elbűvölőnek tűnik, fizikailag nehéz, és a gyerekek munkaideje korlátozott.

Mit csinál egy fiatal tinédzser modell?

Modellként számos feladatot kell végrehajtania, többek között:

  • Használjon egy sor hirdetést termékei népszerűsítésére.
  • Pózoljon fényképezéshez az árut viselve vagy kamerák előtt használva.
  • Az öltönyök, fürdőruhák, kabátok és ruhák sokféle közönség számára megfelelőek.
  • A kiegészítőket, például ékszereket, cipőket és kézitáskákat ki kell helyezni.
  • Népszerűsítse a kozmetikumokat és az illatokat.
  • Állítsa össze az ideális megjelenést ruhastylistokkal, sminkesekkel, fotósokkal és ügyfelekkel együttműködve.
  • Sétáljon le a kifutón díszes ruhában.
  • Hozzon létre és tartson fenn portfóliót munkáiról.
  • Utazzon, hogy találkozzon leendő ügyfelekkel, és részt vegyen a castingokon.
  • Vegyen részt a termék kutatásában.
  • Termékek reklámozása a közösségi médián és más csatornákon keresztül.

Munkakörnyezet

Mielőtt modellként folytatná karrierjét, elengedhetetlen, hogy megértse a munkakörnyezetet. Modellként sokféle környezetben kell dolgoznia, a kifutói divatbemutatóktól kezdve a beltéri stúdiókon át a szabadtéri helyszínekig, időjárástól függetlenül. A munkarend bizonytalansága miatt sok modell részmunkaidőben dolgozik. Vannak olyan munkanélküliségi időszakok is, amelyeket figyelembe kell venni.

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint egy tizenéves modell átlagos órabére 2021-ben 13,60 dollár volt. Várhatóan nagyjából évi 28 400 dollár bevételre számíthat modellként.

Hogyan kezdjünk bele a tinédzser modellezésbe

A modellpályafutás legjobb része az, hogy nincsenek merev előfeltételei. Tekintettel arra, hogy az ügyfelek folyamatosan új arcokat keresnek, Önnek nem kell nehézséget okoznia munkát találnia mindaddig, amíg megfelel az általános normáknak. Az ügyfél határozza meg a követelményeket.

Ha modell akar lenni, akkor nincs követelmény a hivatalos végzettség megszerzése. Az egyetlen kritérium az, hogy meghatározott magasságú, súlyú és ruházati méretű legyen. A hirdetők, fotósok és divattervezők fogják eldönteni, hogy Ön alkalmas-e a feladatra.

Egyes leendő modellek modelliskolába járnak, hogy megtanulják a testtartást, a járást és egyebek mellett a kozmetikumok alkalmazását. Bár nem kötelező beiratkozni egy ilyen iskolába, erősen javasoljuk, hogy ezt tegye meg.

122 jelentése

Így válhat tinimodellré:

1. Készítsen fényképeket

Kérj néhány fényképet magadról egy barátodtól vagy szülődtől. Modellkarrierje kezdetén nem kell drága képekbe fektetnie. Kezdetben az ügynökök őszinte képeket szeretnének látni az arcáról, valamint teljes hosszúságú felvételeket, hogy felmérjék fényképező képességét. Győződjön meg arról, hogy minden fénykép a lehető legnagyobb fényben ábrázolja Önt.

2. Keress egy modellügynökséget

Keressen egy modellügynököt, aki tinédzserekkel való munkára szakosodott. Keresse meg a „Tehetségügynökségek” vagy „Modellügynökségek” részt a helyi telefonkönyvben. Ezenkívül internetes keresést is végezhet. Hívjon időpont egyeztetéshez. Sokan kérni fogják, hogy lássák fényképeit a találkozó előtt. Ne sértődj meg, ha nem hajlandók találkozni veled. Az ügynökök hetente gyakran több száz hívást kapnak ambiciózus modellektől, és nem mindegyik megfelelő.

3. Készíts egy portfóliót

Állítsa össze a mintaportfólió összetevőit. Az átlátszó műanyag hüvelyekkel ellátott fekete tok megóvja fényképeit az elkenődéstől kezelés közben. Hozd el fényképeidet az ügynökséged időpontjaira. Számítson rá, hogy megkérdezik a magasságáról, súlyáról és bármilyen releváns tapasztalatáról.

Kiskereskedelmi helyek, amelyek elfogadják a tinédzser modelleket

Ahhoz, hogy modell lehessen, vagy regisztrálnia kell egy modellügynökségnél, vagy el kell küldenie fényképét ruházati kereskedőknek.

Abercrombie & Fitch / Hollister

Az Abercrombie Kids modelleknek legalább 13 évesnek kell lenniük; azonban ismert, hogy idősebb serdülő modelleket használnak, akik fiatalabbnak tűnnek, azonban az Abercrombie Kid modellek átlagéletkora 13-17 év.

Ha érdekli az Abercrombie & Fitch vagy az Abercrombie Kids modellkedése, kérjük, küldjön egy e-mailt a [email protected] címre nevével, városával és fényképeivel.

használhatok vizet csirkehúsleves helyett?

óriás sas nyitva van karácsonykor

Ezenkívül elküldhet egy e-mailt az [email protected] vagy [email protected] címre, amely tartalmazza teljes nevét, telefonszámát, méreteit (magasság, mell, derék, csípő), valamint egy teljes alakos fényképet, amelyen testhezálló farmert visel. -ing.

Kohl-féle

A 14 éven aluli fitt modelleket a fitnesz órák alatt mindenkor szülőnek vagy törvényes gyámnak kell kísérnie. Nem leszel reklámozva. Előzetes modellezési tapasztalat nem feltétel.

Ki kell töltenie egy kérdőívet, és valaki felveszi Önnel a kapcsolatot, ha megfelel a normáinak. Ha többet szeretne megtudni arról, hogyan válhat fitneszmodellré a Menomonee Falls vállalati irodájában, kattintson az alábbi linkek egyikére:

Modellügynökségek tizenévesek számára

Íme a legjobb tinédzser modellügynökségek, amelyekkel kapcsolatba léphetsz. Egy másik módja annak, hogy nagyszerű ügynökséget találjon, ha kapcsolatba lép más modellekkel, akiket csodál. És kérje a képviseletüket.

Neal Hamil ügynökség

A Neal Hamil Ügynökség egy teljes körű szolgáltatást nyújtó PR-cég, divat-, kifutó-, reklám-, közvetítés-, fitnesz-, plus-size- és gyermekosztályokkal. Neal Hamil 1984-ben alakult, és Houstonban található. Modellei szerepeltek a Vogue, a GQ, a Details és a Marie Claire oldalain.

Wilhelmina Gyermekek és serdülők

A Wilhelmina Kids & Teens egy New York-i székhelyű professzionális modellügynökség, amely a csecsemőktől a serdülőkig képviseli a modellkedést és a színészetet.

Elit modellek

A Management egy párizsi székhelyű modellügynökség, amely 1977-ben New Yorkba terjeszkedett. Csak 14-24 (Miami) és 14-21 (Los Angeles) (Los Angeles) nők jelentkezését fogadják el. Ha 15 évesnél fiatalabb, akkor a szüleid beleegyezése szükséges.

Future Faces NYC

A Future Faces a Nina Lubarda Model Management gyermek- és fiatal felnőtt szekciója.

Következő Menedzsment

Az 1989-ben alapított cég New York-i székhelye, részlegei pedig Los Angelesben és Miamiban találhatók.

Hogyan vegyem rá a 13 éves lányomat a modellkedésre?

Vegye fel a kapcsolatot egy neves modellügynökséggel. Fizessen azoknak, akik egy modelliskolában dolgoznak, mert azt állítják, hogy tudnak segíteni a fiatalon. Együttműködjön olyan ügynökségekkel, amelyek díjazás helyett kártalanítják a modelleket. Jelentkezzen modelltanfolyamra.

Lehet egy modellnek fogszabályozó?

Igen. Ha jelenleg fogszabályzót visel, és modellkedéssel szeretne foglalkozni, bizonyos kihívásokkal szembesülhet. A merevített modellekre nincs nagy kereslet. Bár vannak nyomtatott hirdetések a fogorvosok és más fogszabályzót végző szakemberek számára, az ilyen jellegű munkák nem elegendőek ahhoz, hogy a néhány fogszabályozós modellt alkalmazzák.

Mennyi fizetést kapsz azért, hogy 13 évesen modell legyél?

A tinédzser modellek fizetése nagyon eltérő lehet. Például a kereskedelmi modellek sokkal többet keresnek, mint a divat- vagy fitneszmodellek. A tehetséggondozó ügynökségek segíthetnek meghatározni a tinimodellek megfelelő díját.

A modellek óránként 5 és 250 dollár között kereshetnek. Ez a fizetés mértéke attól függően változik, hogy Ön gyerek vagy felnőtt, kezdő vagy tapasztalt modell, vagy ha a cég nem órabéres, hanem napi rendszerességgel fizet.

444 angyalszám ikerláng